poniedziałek, 6 stycznia 2014

Powrót

Hej :)
Po jutrze wracamy do szkoły po dwu tygodniowej przerwie.Trochę ciężko tak znowu zacząć się uczyć i wstawać z samego rana kiedy mogliśmy dłużej pospać.Pociesza mnie tylko myśl że za dwa tygodnie a właściwe dwa i pół zaczynam ferie zimowe.W międzyczasie wskoczy mi też trzy dni wolnego.
Niestety do wakacji zostało nam pół roku.Jednym zleci szybciej innym wolniej.Kiedy odliczymy długie weekendy i dni wolne nie jest tak źle..Trzeba myśleć pozytywnie i motywować się do pracy i codziennego chodzenia do szkoły.
Kiedy znajdziemy w tym dobre strony nie jest tak źle.Możemy spędzić czas z przyjaciółmi , ze znajomymi..Gdybyśmy siedzieli ciągle w domu i nie byłoby szkoły też kiedyś zaczęło by nam się nudzić.Taka jest prawda.Poza tym w dzisiejszych czasach bez szkoły ani rusz więc chyba warto znaleźć jakieś dobre strony i zacząć do niej chodzić z przyjemnością:)Ja w tym roku postanowiłam myśleć pozytywnie i tak właśnie zamierzam wrócić w 2014 do szkolnych obowiązków.
5 komentarzy:

 1. Już obserwuję jako Wiktoria Anonim.
  http://opinie-telefonow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozytywnie myślenia czynie życie łatwiejszym :)
  http://byc-jak-czlowiek-renesansu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też nie lubię wracać po takiej przerwie :) pozdrawiam http://greyeyesandgreatshoes.blogspot.com/ może wzajemna obserwacja?

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne zdjęcia :)
  http://sweet-and-sunny1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń